Aktuality

Kalendář a rozvrh

Jak rezervovat
Arrow
Ne 3.7.
Po 4.7.
Út 5.7.
St 6.7.
Čt 7.7.
Pá 8.7.
So 9.7.
Ne 10.7.
Po 11.7.
Út 12.7.
St 13.7.
Čt 14.7.
Pá 15.7.
So 16.7.
Ne 17.7.
17:00 - 18:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

ZRUŠENO

detail

19:00 - 20:00

Funkční trénink ŽENY

ZRUŠENO

detail

10:00 - 11:00

Striking pro MMA

Ondřej Spálovský

detail

16:00 - 17:00

FITBOX

ZRUŠENO

detail

17:00 - 18:00

BOSU

Veronika Kratzmannová

detail

17:00 - 18:00

MMA SPARING otevřené

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross GYM začátečník

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Muay Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

19:15 - 20:15

Kruháč pro ženy

ZRUŠENO

detail

16:30 - 17:30

Boj.průprava od 4let

Jano Horák

detail

17:00 - 18:00

Břišní pekáč a zadek

Veronika Kratzmannová

detail

17:30 - 19:00

MMA - A+B

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TABATA

Veronika Kratzmannová

detail

19:00 - 20:00

Power Jóga začáteční

ZRUŠENO

detail

19:00 - 20:00

Box-technika(RPG)

Richard Hes

detail

17:00 - 18:00

FITBOX

ZRUŠENO

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross GYM

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Zdravá záda,Mobilita

detail

19:00 - 20:00

Muay Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

08:15 - 09:15

Funkční trénink ŽENY

Daniel Kadrle

detail

10:00 - 11:00

Cvič. rodičů s dětmi

Irena Effmertová

detail

16:30 - 17:30

Boj.průprava od 4let

Jano Horák

detail

17:00 - 18:00

Břišní pekáč a zadek

Denisa Vacková

detail

17:30 - 19:00

MMA - A+B

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:30 - 19:30

Kruhový trénink

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Box

Petr Sedláček

detail

17:00 - 18:00

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

18:00 - 19:00

Cross GYM

Daniel Kadrle

detail

18:00 - 19:00

Box-technika(RPG)

Richard Hes

detail

19:00 - 20:00

Muay Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

10:00 - 11:00

Kondice pro MMA

Richard Hes

detail

18:00 - 19:00

TABATA

Denisa Vacková

detail

17:00 - 18:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Aneta Svobodová

detail

19:00 - 20:00

Funkční trénink ŽENY

Aneta Svobodová

detail

10:00 - 11:00

Striking pro MMA

Ondřej Spálovský

detail

16:00 - 17:00

FITBOX

Veronika Farářová

detail

17:00 - 18:00

BOSU

Veronika Kratzmannová

detail

17:00 - 18:00

MMA SPARING otevřené

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross GYM začátečník

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Muay Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

19:15 - 20:15

Kruháč pro ženy

Martina Ziková

detail

16:30 - 17:30

Boj.průprava od 4let

Jano Horák

detail

17:00 - 18:00

Břišní pekáč a zadek

Veronika Kratzmannová

detail

17:30 - 19:00

MMA - A+B

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TABATA

Veronika Kratzmannová

detail

19:00 - 20:00

Power Jóga začáteční

Alena Valenová

detail

19:00 - 20:00

Box-technika(RPG)

Richard Hes

detail

17:00 - 18:00

FITBOX

Petra Kuldová

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross GYM

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Zdravá záda,Mobilita

detail

19:00 - 20:00

Muay Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

08:15 - 09:15

Funkční trénink ŽENY

Daniel Kadrle

detail

10:00 - 11:00

Cvič. rodičů s dětmi

Irena Effmertová

detail

16:30 - 17:30

Boj.průprava od 4let

Jano Horák

detail

17:00 - 18:00

Břišní pekáč a zadek

Denisa Vacková

detail

17:30 - 19:00

MMA - A+B

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:30 - 19:30

Kruhový trénink

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Box

Petr Sedláček

detail

17:00 - 18:00

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

18:00 - 19:00

Cross GYM

Daniel Kadrle

detail

18:00 - 19:00

Box-technika(RPG)

Richard Hes

detail

19:00 - 20:00

Muay Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

10:00 - 11:00

Kondice pro MMA

Richard Hes

detail

18:00 - 19:00

TABATA

Denisa Vacková

detail

17:00 - 18:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

ZRUŠENO

detail

19:00 - 20:00

Funkční trénink ŽENY

ZRUŠENO

detail

Přehrávač

Přehrávač je funkční pouze v prostorách Daily Fitness Štěrboholy při přihlášení do WiFi sítě „DailyFitness“. Heslo pro přihlášení Vám poskytne obsluha recepce.