Aktuality

Kalendář a rozvrh

Jak rezervovat
Arrow
Čt 23.9.
Pá 24.9.
So 25.9.
Ne 26.9.
Po 27.9.
Út 28.9.
St 29.9.
Čt 30.9.
Pá 1.10.
So 2.10.
Ne 3.10.
Po 4.10.
Út 5.10.
St 6.10.
Čt 7.10.
08:15 - 09:15

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle
10:00 - 11:00

Silová příprava MMA

Richard Hes
15:00 - 16:00

InDance 6-9 let

Karolína Havelková
16:00 - 17:00

InDance 3-6 let

Karolína Havelková
16:30 - 17:30

Bojová průprava děti

Jano Horák
17:30 - 19:00

MMA - A

David Vyvážil
18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola
18:30 - 19:30

Kruhový trénink

Daniel Kadrle
19:00 - 20:00

Salsation

Kasia Wicha
19:00 - 20:00

MMA B

Ondruš/Juráček/Hes
19:00 - 20:00

Box

Petr Sedláček
08:15 - 09:15

Bosu Core

Lenka Mykytynová

detail

09:15 - 10:15

Body styling

Lenka Mykytynová

detail

16:00 - 17:00

Problémové partie

Kateřina Pávková

detail

17:00 - 18:00

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

18:00 - 19:00

Cross GYM

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Muai Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

10:00 - 11:00

Kondice pro MMA

ZRUŠENO

detail

17:00 - 18:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Martin Mach

detail

19:00 - 20:00

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

07:15 - 08:15

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

10:00 - 11:00

Striking pro MMA

Petr Ondruš

detail

11:00 - 12:00

Rolling pro MMA

Richard Andrš

detail

16:00 - 17:00

Gymnastika pro děti

Petr Ondruš

detail

17:00 - 18:00

Zumba

Kateřina Zandtová

detail

17:00 - 18:00

Ladies Kick Box

František Adam

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross Gym začátečník

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Muai Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

19:15 - 20:15

Kruháč pro ženy

Martina Zíková

detail

08:15 - 09:15

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

15:00 - 16:00

InDance 6-9 let

Karolína Havelková

detail

16:00 - 17:00

InDance 3-6 let

Karolína Havelková

detail

17:00 - 18:00

TRX jóga

Lenka Tůmová

detail

17:30 - 19:00

MMA - A

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

Deep work

Petra Kuldová

detail

18:00 - 19:00

Hard-Core Kruháč

Roman Gomola

detail

19:00 - 20:00

Dynamická jóga

Lenka Tůmová

detail

19:00 - 20:00

MMA B

Ondruš/Juráček/Hes

detail

09:15 - 10:15

Problémové partie

Kateřina Pávková

detail

10:00 - 11:00

Striking pro MMA

Petr Ondruš

detail

17:00 - 18:00

Ladies Kick Box

František Adam

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross Gym pokročilý

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Body styling

Lenka Mykytynová

detail

19:00 - 20:00

Muai Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

08:15 - 09:15

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

15:00 - 16:00

InDance 6-9 let

Karolína Havelková

detail

16:00 - 17:00

InDance 3-6 let

Karolína Havelková

detail

16:30 - 17:30

Bojová průprava děti

Jano Horák

detail

17:30 - 19:00

MMA - A

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:30 - 19:30

Kruhový trénink

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Salsation

Kasia Wicha

detail

19:00 - 20:00

MMA B

Ondruš/Juráček/Hes

detail

19:00 - 20:00

Box

Petr Sedláček

detail

08:15 - 09:15

Bosu Core

Lenka Mykytynová

detail

09:15 - 10:15

Body styling

Lenka Mykytynová

detail

16:00 - 17:00

Problémové partie

Kateřina Pávková

detail

17:00 - 18:00

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

18:00 - 19:00

Cross GYM

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Muai Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

10:00 - 11:00

Kondice pro MMA

Richard Hes

detail

17:00 - 18:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Kruhový trénink

Martin Mach

detail

19:00 - 20:00

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

07:15 - 08:15

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

10:00 - 11:00

Striking pro MMA

Petr Ondruš

detail

11:00 - 12:00

Rolling pro MMA

Richard Andrš

detail

16:00 - 17:00

Gymnastika pro děti

Petr Ondruš

detail

17:00 - 18:00

Zumba

Kateřina Zandtová

detail

17:00 - 18:00

MMA SPARING otevřené

David Vyvážil

detail

17:00 - 18:00

Ladies Kick Box

František Adam

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross Gym začátečník

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Muai Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

19:15 - 20:15

Kruháč pro ženy

Martina Zíková

detail

08:15 - 09:15

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

10:00 - 11:00

Silová příprava MMA

Richard Hes

detail

15:00 - 16:00

InDance 6-9 let

Karolína Havelková

detail

16:00 - 17:00

InDance 3-6 let

Karolína Havelková

detail

16:30 - 17:30

Bojová průprava děti

Jano Horák

detail

17:00 - 18:00

TRX jóga

Lenka Tůmová

detail

17:30 - 19:00

MMA - A

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

Deep work

Petra Kuldová

detail

18:00 - 19:00

Hard-Core Kruháč

Roman Gomola

detail

19:00 - 20:00

Dynamická jóga

Lenka Tůmová

detail

19:00 - 20:00

MMA B

Ondruš/Juráček/Hes

detail

09:15 - 10:15

Problémové partie

Kateřina Pávková

detail

10:00 - 11:00

Striking pro MMA

Petr Ondruš

detail

17:00 - 18:00

Ladies Kick Box

František Adam

detail

18:00 - 19:00

Muay Thai B

František Adam

detail

18:30 - 19:30

Cross Gym pokročilý

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Body styling

Lenka Mykytynová

detail

19:00 - 20:00

Muai Thai A

Zdeněk Švamberk

detail

08:15 - 09:15

Gymnastic Ball

Daniel Kadrle

detail

10:00 - 11:00

Silová příprava MMA

Richard Hes

detail

15:00 - 16:00

InDance 6-9 let

Karolína Havelková

detail

16:00 - 17:00

InDance 3-6 let

Karolína Havelková

detail

16:30 - 17:30

Bojová průprava děti

Jano Horák

detail

17:30 - 19:00

MMA - A

David Vyvážil

detail

18:00 - 19:00

TRX

Roman Gomola

detail

18:30 - 19:30

Kruhový trénink

Daniel Kadrle

detail

19:00 - 20:00

Salsation

Kasia Wicha

detail

19:00 - 20:00

MMA B

Ondruš/Juráček/Hes

detail

19:00 - 20:00

Box

Petr Sedláček

detail

Přehrávač

Přehrávač je funkční pouze v prostorách Daily Fitness Štěrboholy při přihlášení do WiFi sítě „DailyFitness“. Heslo pro přihlášení Vám poskytne obsluha recepce.