Jak rezervovat

Milí klienti,

K tomu, abyste si mohli lekci rezervovat, musíte splnit 2 základní podmínky:

1./ musíte znát svoje přihlašovací údaje do rezervačního systému. Tyto informace si vyžádejte na recepci fitness centra.

2./ musíte mít u nás složen hotovostní kredit v hodnotě služby (lekce), kterou si chcete rezervovat (jedná se o plnou ceníkovou cenu beze slev). Chcete – li si rezervovat více lekcí, stačí vám vložený kredit v hodnotě jedné lekce. V případě, že ale zůstatek na vašem kreditu klesne pod hodnotu rezervované další lekce, budou všechny Vaše rezervace zrušeny. O této události Vám bude taky obratem odeslán informační email. V případě, že Váš kredit je pro rezervace nedostatečný, můžete si ho doplnit na recepci fitness.

Při žádosti o vydání přihlašovacího jména a hesla budete recepcí vyzváni k sdělení Vaší osobní emailové adresy, na kterou Vám budou při každé rezervaci a případném zrušení rezervace odesílány potvrzující emaily, o zpracování Vašich požadavků. V případě, že Vám na Váš mail po uskutečnění první rezervace nepřijde potvrzující zpráva, informujte prosím o tom recepci.

Online rozvrh Vám umožňuje rezervovat si lekce až 15 dní předem.

Pro PŘIHLÁŠENÍ klikněte na tlačítko „Přihlásit" (vpravo na hoře). Zde vyplňte údaje, které jste obdrželi na recepci. Je nezbytné při zadávání jména a hesla dodržet psaní velkých, malých písmena a české diakritiky. Po úspěšném přihlášení se tlačítko „Přihlásit" změní na „Profil" .

Když kliknete na tlačítko „profil", zobrazí se Vaše osobní údaje a Váš aktuální zůstatek na účtu, množství volných vstupů na permanentkách s datem její expirace. Dále zde můžete změnit svoje přístupové heslo. Doporučujeme tak učinit po prvním přihlášení.

Pro ZADÁNÍ NOVÉ REZERVACE klikněte v rozvrhu na konkrétní lekci, o kterou máte zájem na tlačítko „rezervovat". Otevře se Vám nové okno s detailem lekce. Pro rezervování této lekce zmáčkněte tlačítko "rezervovat". Jestli je Váš zůstatek finančního kreditu alespoň roven ceníkové hodnotě lekce kterou rezervujete a lekce není zcela obsazená, změní se text na „potvrdit rezervaci". Když tento text zmáčknutím potvrdíte, zmení se text na "rezervováno". V tento moment je Váš požadavek potvrzen. Obratem na Vaši emailovou adresu dorazí oznamovací email z rezervačního systému, který potvrzuje Vaši rezervaci. Ten slouží zároveň jako doklad při případných nesrovnalostech v provedených rezervacích. Jestli tento mail neobdržíte, kontaktujte prosím recepci a ověřte si, že je Vaše rezervace zaevidována.

Ke ZRUŠNÍ REZERVACE slouží tlačítko „zrušit", které je přímo na každé Vaší rezervaci. Ty jsou vypsané nad rozvrhem. Když naň kliknete, změní se nápis na "potvrdit zrušení". Jestli chcete rezervaci skutečně zrušit, tak klikněte na tlačítko „potvrdit zrušení". V případě, že rezervaci rušit nechcete, klikněte
kdekoli na obrazovce mimo pole s vaši rezervací.

Rezervaci je možné zrušit (bez poplatku) 24 hodin před zahájením lekce. V opačném případě Vám

bude stržen storno poplatek z Vašeho kreditu dle následující tabulky:

Doba zrušení Storno poplatek
12 – 24 h 50%
6 – 12 h 75%
0 – 6 h 100%

Vaše rezervace je aktivní vždy do 10-ti minut před zahájením Vámi rezervované lekce!

Pokud nezrušíte rezervaci nebo se nedostavíte na lekci 10 minut před jejím zahájením, bude Vaše rezervace zrušena jako neomluvená a z kreditu bude odečtena plná cena dané lekce dle aktuálního ceníku (nestrhává se vstup ze vstupových permanentek).

Pokud jste již na cestě a víte, že na lekci přijdete později, zavolejte tuto skutečnost na recepci centra a Vaše rezervace Vám bude podržena do vašeho příchodu!

Zůstatek vloženého finančního kreditu je na základě písemné žádosti kdykoli vratný.

Pro plnou funkčnost našeho rezervačního systému je nutné aby ve vašem počítači byla povolena služba pro příjem souborů cookies z cizího webu. Některé prohlížeče nemají tuto vlastnost povolenu. Návod pro každý prohlížeč lze najít na internetu.